جلسه توجیهی طرح ملی داناب در فردوس برگزار شد

جلسه توجیهی طرح ملی دانش آموزی نجات آب داناب" به منظور تشریح چگونگی اجرای این طرح با حضور کارشناس اداره منابع آب و مدیران مدارس متوسطه اول شهرستان فردوس برگزار شد.

ه گزارش روابط عمومی شرکت آب منطقه‌ای خراسان جنوبی، در این نشست که در محل اداره آموزش و پرورش فردوس برگزار شد کارشناس اداره منابع آب شهرستان به شرایط بحرانی منابع آب شهرستان و ضرورت اجرای طرح داناب تأکید کرد.

وی از مدیران مدارس متوسطه اول شهرستان فردوس خواست دانش آموزان را به شرکت هر چه بیشتر در طرح ملی دانش آموزی نجات آب «داناب» تشویق و ترغیب کنند.

در پایان جلسه مقرر شد پس از اعلام آمادگی آموزش و پرورش، کارگاه آموزشی جامعی نیز برای مدیران مدارس در شهرستان برگزار شود.

طرح داناب ویژه دانش آموزان دوره اول متوسطه و با هدف آشنایی با مسائل و چالش های منابع آبی استان و ارتقای آگاهی دانش آموزان برگزار می‌شود.

در طرح داناب که با مشارکت اداره کل آموزش و پرورش نسبت به برگزاری کلاس، دوره‌های آموزشی و همایش  اقدام می شود الگوی مصرف آب برای این قشر دارای اهمیت و نوجوان در جامعه و خانواده فرهنگ سازی می شود.  

طرح ملی دانش آموزی نجات آب "داناب" با مشارکت شرکت آب منطقه ای و اداره کل آموزش و پرورش استان خراسان جنوبی در استان اجرا می شود.

 
کد خبر: 1372
  تاریخ خبر : 1402/01/21